Fasony swetrów męskich

Gustowne swetry nie tylko zarezerwowane są dla kobiet, bowiem mężczyźni niezwykle elegancko się w nich prezentują. Przede wszystkim, zakładają je do tradycyjnych jeansów lub szykownych spodni z wąskimi nogawkami albo do fasonów z kantką. Oczywiście, panowie przeważnie preferują stonowaną kolorystyką, ale wyraziste barwy nie są zabronione, w szczególności że dzięki nim przedstawiciele płci męskiej mogą na siebie zwracać uwagę.

Oczywiście, ogromnym zainteresowaniem cieszą bawełniane lub dzianinowe sweterki z dekoltem w kształcie serka, które są niesamowicie wygodne, idealnie dopasowują się do ciała, ale go nie opinają, tylko podkreślają zalety sylwetki danego pana. Jasny sweter męskiNie ulega wątpliwości to, iż oprócz gładkich strojów – czarnych, brązowych, szarych, bezowych, zielonych, fioletowych, mile widziane są kreacje zdobione różnymi wzorami, w szczególności trójkątami, rombami, kratką i paskami. Ponadto, w szafie każdego pana powinny się znaleźć stylowe bezrękawniki , również zdobione oryginalnymi aplikacjami, gdyż tego rodzaju sweterki rewelacyjnie komponują z gustowną koszulą, eleganckimi spodniami i jeansami, a także podczas cieplejszych dni z powodzeniem mogą zastępować grube marynarki.

Warto podkreślić to, iż od pewnego czasu panowie uwielbiają paradować w kardiganach, czyli w sweterkach rozpinanych, które idealnie sprawdzają się podczas całego roku, ponieważ w razie potrzeby możemy zdjąć, założyć lub rozpiąć sweterek. Jeśli chodzi o ten tym kreacji, to przeważają jednokolorowe stroje cechujące się pastelowymi odcieniami. Oprócz tego, zawsze modne są swetry dziergane na drutach, które charakteryzują się przeważnie grubymi ściegami, a co najważniejsze są niezwykle cieple, dlatego odpowiednie są na mroźną zimę. Poza tym, warto także wspomnieć o praktycznych sweterkach polarowych, uwielbianych zwłaszcza przez młodzież, gdyż rewelacyjnie zdają egzamin podczas wędrówek górskich. Ponadto, wśród sportowych kreacji, warto jeszcze wymienić sweterki z kołnierzykiem, najczęściej zasuwane na zamek błyskawiczny i stroje z kapturem, cenione zazwyczaj przez młodych chłopców.

Nie zapominamy także o wygodnych półgolfach i zimowych golfach najczęściej wykonanych z wełny, bawełny i dzianiny, bowiem są niezastąpione podczas srogiej zimy. Przede wszystkim, można je nosić samodzielnie ze spodniami, ale równie dobrze prezentują się w zestawie z pulowerem czy też z marynarką. Oczywiście, kolorystyka sweterków jest przebogata, a ich wybór uzależniamy od okazji oraz  osobowości. Oprócz tego, mile widziane są również różne desenie, np. w postaci figur geometrycznych.

Jak widać, mężczyźni mają w czym wybierać, gdyż swetry męskie to szaleństwo krojów, barw, wzorów i deseni.

Modele na topie:
Szary sweterk